1. Dziękuje wszystkim, za złożone dzisiaj ofiary na dalsze prace w naszym kościele , dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe. Dzisiaj o godz. 09.00, w dni powszednie po mszy świętej.
  3. We wtorek przypada święto św. Macieja Apostoła, w czwartek św. Andrzeja Boboli, w przyszłą niedzielę Zielone Świątki
  4. Rozpoczęliśmy Nowennę do Ducha Świętego przed Uroczystością Zielonych Świątek. Odmawiamy ją w ramach nabożeństwa
  5. Próba dla dzieci komunijnych dzisiaj po mszy świętej  o 11.30 i w piątek o 18.45.
  6. Tradycyjnie z tyłu kościoła można nabyć nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę kolekta decyzją arcybiskupa metropolity gdańskiego przeznaczona na obchody jubileuszu 100-lecia diecezji gdańskiej.

Ks. Andrzej Sieg – proboszcz