• Dzisiaj po mszy o 9.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na wspólne odmówienie różańca.
  • Dzisiaj na mszy o 11.30 poświęcenie plecaków i przyborów szkolnych .
  • W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypada we wtorek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
  • Powracamy do porządku stałego mszy w dni powszednie: we wtorek o 8.00, w pozostałe dni o 18.00.
  • W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi św. od 17.30. Po mszy św. o 18.00 nabożeństwo do Serca Bożego.
  • W sobotę 7 września na 10.30. zapraszam ministrantów , natomiast na 11.00 kandydatów na ministrantów do salki na plebanię. Zapraszam zarówno chłopców, jak i dziewczynki którzy chcą służyć przy ołtarzu.
  • Za tydzień kolekta budowlana na dalsze prace w kościele.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” , „ Niedzielę” i „ Mały Gość”.
  • W niedzielę 8 września po mszy o 11.30  spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św. , a o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 ponadpodstawowej i wzwyż.
  • W sobotę 7 września odwiedzę od 9.00 stałych i zgłoszonych chorych.

Przyjmijmy Boże błogosławieństwo na nowy rozpoczynający się rok szkolny.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg