1. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę budowlaną na dalsze prace w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca. Dziękuję za składane wpłaty na konto parafialne na ten cel.
  2. W kalendarzu liturgicznym przypada w piątek św. Jana Chryzostoma, w sobotę święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. Polecam Waszej uwadze Gość Niedzielny ,Niedzielę i w zakrystii Gość Niedzielny poświęcony historii kościoła.
  4. Dzisiaj po mszy o 11.30  spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św.
  5. Dzisiaj o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 ponadpodstawowej i wzwyż.
  6. Zapraszam do zgłaszania się chętnych na ministrantów . Zapisy po mszy w zakrystii.

Życzymy wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg