1. Dziś przypada 58 Dzień Modlitw w intencji Środków Społecznego Przekazu. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, w środę święto św. Stanisława Kostki, zakonnika i patrona młodzieży oraz Polski, w piątek przypada wspomnienie męczenników koreańskich, w sobotę święto Mateusza Apostoła. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  2. Dziękuję za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na tacę budowaną. Zebraliśmy 3164 PLN. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne. Informuję że zostały wykonane i zamontowane nowe meble w zakrystii.
  3. W tym tygodniu z uwagi na mój wyjazd na pielgrzymkę parafialną nie będzie mszy od wtorku do piątku włącznie. W sobotę i w niedzielę msze odprawią kapłani z parafii z Gdańska Siedlec. W razie nagłych sytuacji zastępuje mnie proboszcz ks. Wiesław Drążek z Niestępowa ( tel.692429776)
  4. Najbliższa katecheza da dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę 29 września po mszy o 11.30. Katecheza dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania 29 września po mszy o 16.30. Kto nie był na spotkaniu w ubiegłą niedzielę może odebrać deklarację w zakrystii.
  5. Dzisiaj po mszy o 11.30 będą rozdawane plansze do których w każdą niedzielę rozdawane będą obrazki nawiązujące do niedzielnej Ewangelii.
  6. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę”.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionego Dnia pańskiego i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg