• W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada w poniedziałek wspomnienie NMP Królowej Różańca Świętego. Za tydzień w niedzielę przeżywać będziemy XXIV Dzień Papieski pod hasłem: Jan Paweł II – Ewangelia cierpienia. W całej ojczyźnie za tydzień będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na rzecz fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Także i u nas ministranci zbierać będą po Mszy św. ofiary na ten cel.
  • Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, dziś po mszy o godz. 09.00 w dni powszednie na 18.25, jedynie we wtorek i w tym tygodniu w piątek po mszy o 8.00.
  • W tym tygodniu msza w piątek wyjątkowo o 8.00. Dzieci komunijne zapraszam w czwartek po mszy o 18.00.
  • Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i „Niedzielę”.
  • W przyszłą niedziele kolekta budowlana na dalsze prace.
  • Od 7 października do 8 grudnia zapraszam do włączenia się w akcję Morze Modlitwy poprzez odmówienie codziennie dziesiątki różańca w intencji swojej miejscowości oraz krótkiej modlitwy z ulotki. Ulotki wyłożone są na półce przy naczyniu z karteczkami z fragmentami Pisma świętego.
  • W przyszłą niedzielę po mszy o 11.30 katecheza dla dzieci komunijnych, po mszy o 16.30 katecheza dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

Dziękując za wspólną modlitwę życzę wszystkim błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Andrzej Sieg