1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość na zakończenie objawień Matki Bożej w Lourdes . Mszy odpustowej o 11.30 przewodniczyć będzie ks. Wiesław Philipp proboszcz parafii Miłosierdzia Bożego w Gdyni Redłowie. Po mszy Festyn rodzinny na placu sołeckim organizowany przez Radę sołecką z sołtysem panem Krzysztofem na czele.
  2. Dziękuję za ofiary złożone dzisiaj na tacę budowlaną na dalsze prace w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca. Dziękuję za ofiary składane na konto parafialne.
  3. W środę w naszej parafii po Mszy św. Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu do 19.00. W piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym w poniedziałek przypada wspomnienie św. Bonawentury, we wtorek wspomnienie NMP z Góry Karmel W przyszły czwartek przypada wspomnienie św. Jakuba i Krzysztofa. Z tej racji w przyszłą niedzielę po mszy św. przed kościołem modlitwa za kierowców i poświęcenie samochodów oraz wszelkich pojazdów. Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.
  5. Przy wyjściu można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „ Niedzielę”.
  6. We wtorek i czwartek msze o 7.00.

Na nowy tydzień pracy i odpoczynku przyjmijcie Boże błogosławieństwo.

x Andrzej Sieg – proboszcz