1. W tym tygodniu rozpoczyna się sierpień – miesiąc ważnych rocznic, wśród których znajduje się 80. rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego [1 VIII], 68. rocznica Jasnogórskich Ślubów Narodu, 104. Cudu nad Wisłą, a także 44. rocznica narodzin „Solidarności”. Od 1984 r. sierpień obchodzony jest jako miesiąc trzeźwości.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Marty, Łazarza i Marii, w środę św. Ignacego Loyoli , w czwartek św. Alfonsa Marii Liguoriego,  Pamiętając o obchodzących w tym tygodniu swoje święta, drogim Solenizantom i Jubilatom składam najserdeczniejsze życzenia.
  3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne. W piątek od 17.30 okazja do spowiedzi św, a po Mszy św. o 18.00  wystawienie Najśw. Sakramentu i Litania do Serca Bożego.
  4. W sobotę od 9.00 odwiedzę chorych.
  5. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego”, i „ Niedzielę.”
  6. Za tydzień 4 sierpnia po mszy o 9.00 Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na wspólny różaniec.
  7. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku włącznie nie będzie mszy świętej. W razie nagłych sytuacji zastępuje mnie ks. Wiesław Drążek -proboszcz z Niestępowa tel.(692429776)

Trwają wakacje, witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.                        Proboszcz ks. Andrzej Sieg