1. Dziękuję za złożone ofiary na tacę budowlaną w ubiegłą niedzielę na dalsze prace w kościele, zebraliśmy 2903 PLN .Dziękuję za wpłaty dokonywane na konto parafialne na ten cel.
  2. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia przypadają następujące wspomnienia: we wtorek św. Bernarda opata i doktora Kościoła, w środę wspomnienie św. Piusa X papieża, w czwartek MB. Królowej, w sobotę św. Bartłomieja Apostoła. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  3. W środę w naszej parafii po Mszy świętej Nowenna do MBNP i adoracja Najświętszego Sakramentu, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź tylko przed Mszą św.
  4. Przy wyjściu można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego ”i „ Niedzieli”. w cenie 10 PLN .
  5. W pierwszą niedzielę września (8.09) odbędzie się spotkanie po mszy o 11.30 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii, a po mszy o 16.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Deklaracje można już odbierać w zakrystii po mszy św.

Witając przybyłych do nas Gości dziękujemy za wspólną modlitwę i życzymy wszystkim radosnego i owocnego przeżywania rozpoczynającego się tygodnia. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

Ks. Andrzej Sieg