1. W środę w naszej parafii po Mszy św. Nowenna do MBNP i adoracja do 19.00, w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia Bożego.
  2. W liturgii przypada jutro uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej, we wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę wspomnienie św. Augustyna, w czwartek wspomnienie  Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia
  3. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Spotkanie Żywego Różańca po mszy o 9.00 w kościele przy wspólnym różańcu.
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć aktualny numer „Gościa Niedzielnego ”i „ Niedzieli” w cenie 10 PLN .
  5. W niedzielę 1 września na Mszy św. o 11.30 poświęcimy plecaki i przybory szkolne.
  6. W niedzielę 8 września po mszy o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci klas III, które w przyszłym roku kalendarzowym przystąpią w naszej parafii do I Komunii św., a o 16.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy 8 i 1 ponadpodstawowej i wzwyż.

Na ostatnie dni wakacji i powrót do domów i przygotowanie do szkoły niech Pan Bóg nam błogosławi .          proboszcz ks. Andrzej Sieg.