1. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszy św. zbiórka do puszki na cele misyjne.
  2. W przyszłą niedzielę katecheza dla dzieci komunijnych po mszy o 11.30, po mszy o 16.30 katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  3. Powoli dobiega też końca październik. Na nabożeństwa różańcowe zapraszam w niedzielę o 09.00, w dni powszednie o 18.25, jedynie we wtorek o 8.00.
  4. Dzisiaj na mszy o 11.30 rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy rysunek przedstawiający Matkę Bożą z Lourdes.
  5. We wtorek w kalendarzu liturgicznym Kościoła przypada wspomnienie św. Jana Pawła II.
  6. W związku ze zbliżającymi się dniami modlitwy za zmarłych, kartki z wypisanymi imionami naszych bliskich zmarłych można przynosić do zakrystii, biura parafialnego, lub w kopercie złożyć na tacy podczas kolekty. Różaniec z wypominkami będzie odmawiany po mszy 2-8 listopada. Złożone przy tej okazji tradycyjne ofiary, przeznaczamy na budowę kościoła.
  7. Polecam Waszej uwadze „Gościa Niedzielnego” oraz „ Niedzielę”.
  8. Tydzień na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy do puszki 625 PLN. Taca budowlana wyniosła 2232 PLN. Dziękuję za złożone ofiary, dziękuję za wpłaty dokonywane na konto parafialne.
  9. W dniu 6 października liczenie wiernych pokazało, że na Mszach św. było w tym dniu i w sobotę wieczorem w naszej parafii 301 osób .
  10. Dzisiaj po mszy o 16.30 spotkanie popielgrzymkowe na plebani.

Na dni porządkowania grobów bliskich zmarłych niech nam Pan Bóg błogosławi.

X Andrzej Sieg – proboszcz parafii